סדנה בהנחיית ג'וליאן המילטון : ‘MAKING DANCES – THE SPACE ISSUE’

במסגרת התכנית החדשה לכוריאוגרפיה

הסדנה בוחנת ומתנסה בטבעו של החלל בו המחול והכוריאוגרפיה נעשים ומופיעים, מחלחלת את הרעיונות של חלל רדיקלי וקרטזיאני ואת האופן בו הם משפיעים על הגוף הנע ועל החלל התיאטרוני זה שנפגשים בו הקהל והמבצע. בבסיס העבודה בסדנה ניצב העיסוק בגוף והדיבור באמצעותו בחלל, בתנועה ובזמן, הקורדינציה שלו ויחסיו עם החומר שהוא יוצר, ומכאן, לשיתופו במהלך ההופעה.
הוראתו של המילטון חוקרת לעומק את המעשה היצירתי ואת הטכניקה המלווה והמאפשרת אותו. תפיסתו את הטכניקה בוחנת כיצד דברים נעשים, כיצד הם מתפקדים וכיצד ניתן להשתמש בידע, בניסיון ובאינטואיציה בעבודתנו, תוך שימוש בעולמות הפסיכולוגיה, הפילוסופיה, התרבות והדמיון.

--------------------------------
ג'וליאן המילטון הוא כוריאוגרף וותיק ומוערך, רקדן, משורר, מורה ומוזיקאי. נולד וגדל באנגליה. את דרכו האמנותית החל בלונדון של שנות ה70, תקופה המתאפיינת בפרפורמריות אקספרמנטלית רדיקלית, המשפיעה על עבודתו עד עצם היום הזה. עבודתו של המילטון היא אלתורית ברובה, ומשלבת בתוכה עבודה ייחודית עם טקסטים פרי עטו, וכן שיתופי פעולה נרחבים עם מוזיקאים אירופאיים ידועים.
המילטון הוא מורה מוערך, המיטיב להעניק לתלמידיו כלים יעילים לפיתוח הטכניקה והיצירתיות האלתורית. הפדגוגיה שלו מתמקדת באלמנטים של מרחב, זמן, קול ודרמטורגיה.
בימים אלה מציג המילטון את עבודות הסולו The Immaterial World/ Landscape Portrait ו- Interview בשיתוף עם נגן הבאס בארי פיליפס, ובהפקת The Needle. להקתו, Allen's Line מציגה בימים אלה את עבודתה Goat Ocean בפריס, בריסל וברלין.


ימים שישי-שלישי 9-13 מרץ >> בשעות 10:00-15:00
עלות: 1,200 ש"ח
לפרטים נוספים והרשמה: kelimgraphy@gmail.com

נרשמת לשלוש סדנאות? קבלת סדנת סופ"ש נוספת מתנה.
רוצה להרכיב לך תכנית סדנאות אישית ולקבל מחיר אישי? דבר/י איתנו.

powered by Tagonet