כוריאוגרפיה שימושית | סדנא וקבוצת עבודה ליוצרים\ות וחוקרים\ות מתחומים שונים עם ענת דניאלי

כלים שמחות לארח:


'כוריאוגרפיה שימושית' עם ענת דניאלי
 
סדנא וקבוצת עבודה ליוצרים\ות וחוקרים\ות מתחומים שונים הסדנא 'כוריאוגרפיה שימושית' היא הזמנה להתנסות במחשבה ותרגול כוריאוגרפי בפרקטיקה שצמחה והתפתחה עבור מחול. בסדנא, הכוריאוגרפיה תיקח רגע מנוחה מהמחול, ובתוך המרווח שיווצר יתאפשר לגלות פוטנציאלים שונים. הסדנא בת שמונה מפגשים שבועיים, תפגיש את גופי הידע של המשתתפיםות, עם פרקטיקה כוריאוגרפית, ותגלה שימושים בשדות שונים של יצירה וחיים. נעשה ונדבר על חימום כוריאוגרפי, מבט כוריאוגרפי, מחשבה כוריאוגרפית ואיך אלה מתמקמים בתהליכי יצירה וביומיום: איך המבט הכוריאוגרפי והמחשבה הכוריאוגרפית יכולה ליצור, להגדיל ולהעשיר את אפשרויות בתהליכי יצירה שונים, איך מבנים כוריאוגרפיים יוצרים חומר תנועתי ואיך צפים בתוך מבנים תכנים הצפונים בגוף,, איך הגוף זוכר את החומר, ומהו החומר הזה ואיך הוא יכול להשפיע על חומרים שונים.

ענת דניאלי אספה סדרה של כלים פשוטים המהווים מבנים לפעולה של הגוף ללא כל צורך ברקע מוקדם או באימון של טכניקה מחולית. בתוך הכלים האלה יש מרחב ואפשרות ליצור כוריאוגרפיה פרטית, להעשיר את מבט על הגוף, הזמן והמרחב, וללמוד לזהות אפשרויות חדשות.

בתום הסדנא, נערוך פרזנטציה או מופע משותף של חומרים שיצרנו בפורמט שהקבוצה תבחר.
ענת דניאלי היא מייסדת שותפה, והמנהלת האמנותית של כלים | גוף לעבודה כוריאוגרפית, בת ים, ויוצרת שעבודתה הכוריאוגרפית ותחומי פעולתה נוגעים במחול, מחקר, יצירתיות ופוליטיקה של הגוף. היא החלה להעלות עבודות מחול ב -1990 ויצרה ללהקת המחול בת-שבע, אנסמבל בת-שבע ועוד, ובשנים 1994-2007 יצרה במסגרת להקת המחול ענת דניאלי. ענת היא זוכת פרס רוזנבלום לשנת 2007; פרס משרד התרבות לשנת 2006 על עבודתה הכוריאוגרפית; ופרס משרד התרבות לשנת 1996 לאמנית צעירה, ופרס  'גוונים במחול ב 1990. בין השנים 2007-2012, לקחה דניאלי הפסקה מיצירת מחול כדי לבחון מחדש את עבודתה. בשנים אלו הקימה את מרכז כלים, וב 2012 חזרה ליצור ולהופיע בעבודותיה.
 
הסדנא תתקיים בימי שישי, 9:00-12:00

בתאריכים: 10.1,  3.1,  27.12,  20.12,  6.12,  29.11, 22.11, 15.11
 
עלות הסדנא: ₪1,400
בהרשמה מוקדמת עד ה 15.10: ₪1,280
   
עלות הסדנא היא עבור חלל עבודה, הנחייה והפקה לקראת פרזנטציה. במקרים מיוחדים תתאפשר מלגה חלקית

לפרטים והרשמה:  anat.kelim@gmail.com


הסדנה תתקיים מרכז כלים, יצחק נפחא 2, פינת הקוממיות בת ים.

powered by Tagonet