מתוך העיסוק בדרמה התמידית שמתרחשת בין הגוף שאין לו אפשרות לשקר לבין האשליה השקרית של המופע.

הסדנה מיועדת לשקרנים אוהבי אמת. לרקדנים, יוצרים ואנשי מחול נטולי הגדרה שרוצים ללמוד להדריך טוב יותר את עצמם / את מי שהם עובדים איתו ושמוכנים להסתכל בעיניים.
 
בסדנה אני מזמינה אנשים ופרפורמרים מנוסים לבוא ולחקור איתי דרכים חדשות לנוע ולהניע את עצמנו בהקשר של סביבתנו. איך הרגשי- פיסי יכול לדבר את החומרי- סביבתי.

הסדנה מיועדת לרקדנים/ות פרפורמרים/יות מנוסים/ות.
 
הסדנה בוחנת ומתנסה בטבעו של החלל בו המחול והכוריאוגרפיה נעשים ומופיעים, מחלחלת את הרעיונות של חלל רדיקלי וקרטזיאני ואת האופן בו הם משפיעים על הגוף הנע ועל החלל התיאטרוני זה שנפגשים בו הקהל והמבצע. בבסיס העבודה בסדנה ניצב העיסוק בגוף והדיבור באמצעותו בחלל, בתנועה ובזמן, הקורדינציה שלו ויחסיו עם החומר שהוא יוצר, ומכאן, לשיתופו במהלך ההופעה.
 
הסדנה תציע התנסות בכלים פרפורמטיבים איתם אני עובדת כדי להרחיב את מנעד הנוכחויות של הפרפורמר/ית והניסיון להכיל את כל מה שקורה בכאן ועכשיו של גוף אחד.

הסדנא מיועדת לפרפורמרים מתחומים שונים, כוריאוגרפים, רקדנים, שחקנים, יוצרים.
 
על ניידות, נייחות, ומה שביניהם. נצפה בחומרים, נתנסה בתרגילים, נשאל שאלות ונדון באופנים בהם הערכים הניידים והנייחים בדימוי מעניקים לו את משקלו. אמצעים בהם נשתמש: מאמץ גופני כביטוי של יופי, השטחה של סיטואציה.

הסדנה מיועדת לבעלי השכלה וניסיון אמנותי מוקדם. לסדנה יש לבוא בלבוש נוח.
 
אנחנו חיים במציאות בה הדימויים עוטפים ותוקפים אותנו מכל עבר - במדיה, באמנות ובדרך בה אנחנו פוגשים ומתקשרים עם האחר . בעולם ההיפר-אובססיבי לדימוי זה, איך אפשר, דרך אמנות המחול ובאמצעות הפעולה של יצירת קהילה זמנית, להתרחק מלוגיקת יצירת הדימויים וצריכתם? המחשבה האבסטרקטית החדשה, אשר מוצעת בסדנא זו, יוצאת נגד "הדימוי השטוח ", " המחשבה הצרה", ותפישת הזמן, החלל והצורה הלינארית והפשוטה.
powered by Tagonet